Jahreswechsel 2021/2022 in Masuren

Ośrodek Domy Letniskowe MAMRY, ma zaszczyt zaprosić Państwa, w ten wyjątkowy czas świąteczno – noworoczny, do wypoczynku i świętowania w samym sercu Mazur.

Zamieszkają Państwo w wygodnym, w pełni wyposażonym domu letniskowym w stylu skandynawskim, z kominkiem i niepowtarzalnym widokiem na jezioro Mamry. Kompleks wakacyjny położony jest na półwyspie o powierzchni 20 hektarów, pośrodku jeziora Mamry

Oprócz domków w skład kompleksu wchodzi 100-letnie gospodarstwo rolne, na którym znajduje się nasza Restauracja Góra Wiatrów, w której przez cały dzień można delektować się domowymi, regionalnymi potrawami.

Koszt wynajęcia domu w terminie od 28.12.2021 do 04.01.2022 w specjalnej cenie 490,00 zł za dobę dla 4 osób, każda dodatkowa osoba w domku to 60,00 zł dopłaty za dobę. Dzieci do lat 3 pobyt mają gratis. Rezerwacje w tym okresie przyjmujemy na minimum 3 doby.

Dla urozmaicenia Państwa pobytu za dodatkową opłatą proponujemy również:

  • relaks w saunie,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapraszamy wszystkich chętnych gości do naszego ośrodka Domy Letniskowe Mamry o każdej porze roku.cka na życzenie

Kontakt

    * Pflichtfelder